Home

Zajęcia online dla dzieci i młodzieży!

bezpiecznie i wygodnie

Dofinansowanie 80%

Kursy językowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

więcej

Nasza galeria

zobacz, jak pracujemy :)

galeria

zajęcia online bez wychodzenia z domu

spotkaj się z naszymi lektorami w sieci!

więcej

Nie czekaj do przyszłego roku

zapisy dla dzieci i dorosłych

zapisy


Kursy dla dzieci


Kameralne grupy

pracujemy w małych grupach 4-8 os

Dodatkowe komponenty

SPÓJNY, WIELOPOZIOMOWY PROGRAM

nauka już od 4 roku życia

Gotowi na 10 miesięcy wakacji? We wrześniu wypływamy na szerokie wody ku Poptropica English Islands! Na naszym językowym statku nie może zabraknąć Twojego dziecka!

Dzieciństwo to bardzo ważny etap w nauce języka. Dzieci nieświadomie, łącząc naukę z zabawą przyswajają język w sposób naturalny bez otoczki smutnego obowiązku, jaki znamy z czasów szkolnych. Zachęcane do używania języka w postaci gier i zabaw, chętnie i kreatywnie korzystają z języka. Nasze grupy są kameralne, więc każdemu dziecku jest poświęcone dużo uwagi. Należy pamiętać, że im szybciej dzieci zaczną używać języka obcego, tym łatwiej będzie im się porozumiewać w przyszłości i nie będą narażone na tzw. blokadę mówienia. Na naszych zajęciach zwracamy także uwagę, by wraz z wiekiem dzieci, na zajęciach rozwijana była również zdolność poprawnego czytania i pisania, w celu pełnego rozwoju wszystkich sprawności językowych.

W naszej szkole uczymy z innowacyjnych podręczników specjalnie przeznaczonych dla najmłodszych słuchaczy, które nie tylko są kolorowe, zawierają ciekawe historyjki i sympatycznych bohaterów, ale także wykorzystują w nauce języka obcego posiadane już przez dzieci powyżej 8 lat umiejętności czytania i pisania. Sześciopoziomowy kurs Poptropica English Islands nie ogranicza się do podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Uczeń otrzymuje dodatkowo dostęp do gry komputerowej specjalnie stworzonej na potrzeby kursu, platformy e-learningowej z dodatkowymi materiałami i aplikacji do powtórki słownictwa wykonanej z myślą o najmłodszych uczniach. Nie zapominamy o dynamice zajęć i ich różnorodności, staramy się angażować wszystkie zmysły do nauki, tak by lekcje były atrakcyjne dla ucznia, a tym samym dużo bardziej efektywne. Prócz tego staramy się uczyć uczenia – zapoznajemy dzieci z różnorodnymi stylami i technikami uczenia się.

Nauka języków obcych to cykl, na który składają się etapy edukacyjne. Dlatego też w naszej szkole staramy się dostosować rozwój dzieci do odpowiedniego stadium. Gwarantujemy ciągłość i spójność kursu – ponieważ wzmacnia to poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie dzieci, jednym z przykładów jest to, nie zmieniamy podręczników w trakcie trwania nauki. Startujemy z najmłodszymi (od 4 r.ż.) z przyjazną serią My Little Island, następnie płynnie przechodzimy do sześciopoziomowej serii Poptropica English Islands. Najpełniejsze efekty będą widoczne podczas płynnego przechodzenia pomiędzy poszczególnymi etapami.

 

Wybierając nasze kursy dla dzieci, otrzymujesz:

 • pewność, że Twojemu dziecku poświęcone jest dużo czasu i uwagi ze względu na kameralną ilość osób w grupie (4-8 osób)
 • nowoczesny technologicznie kurs - nasza tablica multimedialna jest specjalnie zawieszona niżej, aby każdy uczeń swobodnie dosięgał do niej podczas zajęć
 • pewność, że Twoim dzieckiem opiekują się profesjonalni lektorzy.  Posiadamy certyfikat jakości ISO, który świadczy o wdrożeniu i stosowaniu systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.
 • gwarancję stabilności i spójności kursu ze względu na fakt, że korzystamy z wielopoziomowej serii podręczników dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci i płynnie przechodzimy przez kolejne części,
 • oprócz podręcznika i ćwiczeń dodatkowe komponenty, takie jak: dostęp do gry komputerowej specjalnie stworzonej na potrzeby kursu, platformy e-learningowej z dodatkowymi materiałami i aplikacji do powtórki słownictwa, a także inne materiały przygotowane przez naszych lektorów,
 • różnorodne techniki i metody nauczania (brak nudy!), takie jak TPR, metoda dramy, polisensoryczność, metoda komunikacyjna, tworzenie prac manualnych i wiele wiele innych!
 • świadomość, że skupiamy się na rozwijaniuwszystkich kompetencji językowych w zakresie:
  • komunikacji,
  • słuchania
  • czytania ze zrozumieniem,
  • pisania.
 • nie tylko kurs językowy, ale także wspomaganie technik pamięciowych, takich jak mapy myśli, skojarzenia, mnemotechniki, porządkowanie notatek, metody pisemno-graficzne, akronimy, układy skojarzeniowe itp.,
 • stałe poszerzanie zasobu leksykalnego, dla przykładu poziom 1 to około 300 nowych słów i zdań.
 • stałe monitorowanie postępów w postaci informacji zwrotnych, rozmów indywidualnych, ocen opisowych oraz raporty postępów w nauce dwa razy do roku,
 • specjalny system motywacyjny,
 • dodatkowe warsztaty językowo-kulturowe kilka razy do roku.

 

Szkoła Językowa English School - korepetycje angielski Zielona Góra - angielski i niemiecki dla dzieci - Zielona Góra

Sprawdź się!

Rozwiąż test On-line i sprawdź swój poziom.

Rozwiąż
Maratony przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego
Maratony przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego

Aby wspomóc maturzystów i ósmoklasistów na finiszu stworzyliśmy specjalne maratony przygotowujące do egzaminów językowych. 

Nowy rok - nowe kursy
Nowy rok - nowe kursy

Nowy rok zaczynamy ofertą kursów językowych dla osób dorosłych :) 

To Wy wybieracie, jaki wariant bardziej Wam odpowiada:
✅spotkania 2 razy w tygodniu po 60 min
✅spotkania 1 raz w tygodniu po 90 min

 

Ferie zimowe w English School
Ferie zimowe w English School

Ferie zimowe w English School SJO to czas wyjątkowej językowej zabawy :) 
Zapraszamy w drugim tygodniu ferii zimowych: 03.-07.02.2020

Wyjątkowy prezent na Święta - zajęcia językowe!
Wyjątkowy prezent na Święta - zajęcia językowe!

Specjalnie dla Twoich bliskich stworzymy spersonalizowany voucher na 5, 10 lub nawet 30 lekcji indywidualnych w świątecznej cenie!
Zapraszamy do kontaktu 68 452 30 53 lub 607 404 675

Szkoła przyjazna 4 i 5-latkom!
Szkoła przyjazna 4 i 5-latkom!

Nigdy nie jest za wcześnie na naukę języka obcego. Neurodydaktyka podpowiada, że w ciągu pierwszych pięciu lat życia mózg rozwija się dynamiczniej niż w jakimkolwiek późniejszym etapie życia.

Dlatego też zapraszamy coraz młodsze dzieci na zajęcia językowe. Odpowiednio prowadzone znacznie wpłyną na późniejszą naukę języków obcych.

Nasza sala dedykowana najmłodszym jest naprawdę wyjątkowa: miękki dywan, kolorowe krzesełka, poduszki, dużo miejsca na ruch i odpowiednio nisko zawieszona tablica interaktywna, by każdy mógł do niej swobodnie dosięgnąć. Dzieci czują się tutaj swobodnie. 

W roku szkolnym 2019/2020 zapraszamy już 4- i 5-latki na zajęcia językowe w atmosferze pełnej ciepła, zabawy i naturalnego przyswajania języka obcego. Spotkania będą odbywać się 2 razy w tygodniu.

Wakacje w English School
Wakacje w English School

Drodzy Rodzice, w te wakacje zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty letniej. Spotykamy się codziennie na dobrą, językowo-zakręconą zabawę! Każdy dzień to inne atrakcje – dużo muzyki, języka, zajęć kreatywnych i eksperymentów! Nie zabraknie też naszego zaprzyjaźnionego smoka Waldo. 

Darmowe kursy języka angielskiego
Darmowe kursy języka angielskiego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji kursów unijnych! Są to darmowe kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach.

Uczestnikiem projektu może zostać osoba:

- w wieku 25-64 lat,
- która zamieszkuje na terenie woj. lubuskiego,
- nieposiadająca działalności gospodarczej,
- posiadająca wykształcenie maksymalnie na poziomie średnim.

Zapisy i informacje:
- w siedzibie Szkoły,
- tel. 68 452 30 53
- tel. 607 404 675

Intensywny kurs 30h
Intensywny kurs 30h

Kurs semestrowy to 30h spotkań w grupach (3-4 osoby) lub indywidualnie. Kończymy przed sezonem urlopowym, by w pełni cieszyć się wakacyjnymi wyjazdami i zaoszczędzić sobie nerwowego szukania słówek w "rozmówkach".

Olimpiada Statystyczna
Olimpiada Statystyczna

Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i interesujesz się statystyką zapraszamy do wzięcia udziału w Olimpiadzie Statystycznej.
Nasza szkoła  jest partnerem III edycji Olimpiady w województwie lubuskim.

Instagram
Instagram

Aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej szkole serdecznie zapraszamy na nasz profil na Instagramie! https://www.instagram.com/english_school_zgora/…

Gdzie jest Zbyszek?
Gdzie jest Zbyszek?

Ostatnio na lekcji szukaliśmy Zbyszka Pomponika. Gdzie się schował? Jak było? Sami zobaczcie!…

Happy Halloween!
Happy Halloween!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszych wyjątkowo strasznych warsztatów :)…

Czytanie na Drugie Śniadanie
Czytanie na Drugie Śniadanie

To akcja, na którą zostaliśmy zaproszeni. Wspólnie czytaliśmy historię o dzielnym szczurku, który miał wielkie marzenie, by zostać kucharzem.…

Zabawy na polanie – Angielski na trawie :)
Zabawy na polanie – Angielski na trawie :)

Co to była za niedziela! Wyśmienita zabawa z Waldo, piękna pogoda i genialna frekwencja! Byliście cudowni! Waldo już za Wami tęskni! Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami:)…

GRYwalizacja – fotorelacja
GRYwalizacja – fotorelacja

Kochani! Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę z językiem angielskim w Bibliotece Pana Kleksa! Do zobaczenia następnym razem! …

GRYwalizacja w Bibliotece Pana Kleksa WiMBP im. Cypriana Norwida
GRYwalizacja w Bibliotece Pana Kleksa WiMBP im. Cypriana Norwida

W środę 22.08.2018r. o godz. 11:00-13:00– już po raz drugi serdecznie zapraszamy wszystkich śmiałków w wieku 7-13 lat do wzięcia udziału w zajęciach pełnych różnych konkurencji w języku angielskim w Bibliotece Pana Kleksa WiMBP im. Cypriana Norwida.

Harmonogram otwartych warsztatów wakacyjnych w Zielonej Górze
Harmonogram otwartych warsztatów wakacyjnych w Zielonej Górze

Serdecznie zapraszamy Państwa z dziećmi do udziału w naszych darmowych wakacyjnych warsztatach organizowanych w różnych miejscach w Zielonej Górze. …

Warsztaty językowe w Ogrodzie Botanicznym Mini Zoo w Zielonej Górze
Warsztaty językowe w Ogrodzie Botanicznym Mini Zoo w Zielonej Górze

Nie próżnujemy w wakacje! W niedzielę, 29.07.2018r., odwiedziliśmy pobliski Ogród Botaniczny i Mini Zoo. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych uczniów.…